Dbajmy wspólnie o środowisko naturalne korzystając z PSZOK!

Dziś ponownie chcę zachęcić Was do wspólnego dbania o środowisko naturalne.
Mieszkamy w ładnym mieście, rzut beretem i już jesteśmy nad pięknymi jeziorami, możemy spacerować po urokliwych lasach, zabierajmy tam nasze dzieci, rodziny, znajomych czy psa, ale nigdy śmieci.
Jako mieszkańcy Konina możemy bezpłatnie zawieźć nasze śmieci do dwóch PSZOK zorganizowanych w naszym mieście: pierwszy punkt został zorganizowany na terenie PGKiM Sp. z oo w Koninie przy ulicy Marii Dąbrowskiej 8, drugi na terenie MZGOK Sp. z o. o. przy ulicy Sulańskiej 13 i dziś tam zajrzymy.
Możemy przywieźć tu gruz z prac remontowych, stare materiały izolacyjne, resztki materiałów budowlanych, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony, stare meble, tapczany, kanapy, czy bioodpady.
Wszystko wygodnie pod wiatą, wprost z rampy wrzucimy bez nadwyrężania kręgosłupa do podstawionych kontenerów.
Po co więc narażać się na kary, niesławę i zaśmiecać nasze piękne okolice skoro na Sulańską lub Dąbrowskiej mamy tak blisko???
Z PSZOK w Koninie mogą bezpłatnie korzystać tylko MIESZKAŃCY KONINA, mieszkańcy okolicznych gmin powinni skontaktować się ze swoim urzędem gminy i dowiedzieć się gdzie w ich gminie jest zorganizowany taki punkt, warto dodać, że każda gmina ma obowiązek zorganizowania PSZOK.
Wybierając się ze śmieciami OBOWIĄZKOWO ZABIERZMY Z SOBĄ DOWÓD OSOBISTY!

Zapraszam na Sulańską 13…

Udostępnij na: