Poszukujesz pracy, masz uprawnienia?

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Koninie poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca / operator koparko-ładowarki

 Zakres obowiązków:

  • obsługa koparko-ładowarki – związana z wykonywaniem robót ziemnych,
  • wykonywanie prac pomocniczych przy eksploatacji i obsłudze urządzeń wodno- kanalizacyjnych,
  • prowadzenie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem pojazdów.

Wymagania:

  • kurs operatora koparko-ładowarki
  • minimum roczne doświadczenie jako operator koparko-ładowarki
  • minimum prawo jazdy B, T
  • mile widziany kurs: operator koparki jednonaczyniowej do 25 ton masy całkowitej maszyny, klasa III,mile widziane
  • uprawnienia: prawo jazdy C, C+E, kwalifikacja wstępna lub kurs okresowy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@pwik-konin.com.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: kierowca/ operator koparko-ładowarki, w terminie do 20.09.2024 r.

 W treści zgłoszenia prosimy umieścić następującą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzonej przez PWIK Sp. z o.o. w Koninie rekrutacji na stanowisko kierowca/operator koparko-ładowarka. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem, stosownie do zapisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. z dnia 04.05.2016 r. L 119/1 z późn. sprost.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Dokumenty aplikacyjne kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacji zostaną komisyjnie zniszczone.

Klauzula informacyjna

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. z dnia 04.05.2016 r. L 119/1), dalej jako „rodo”, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Poznańska 49, 62 – 510 Konin informuje, iż:

  • Administratorem Danych Osobowych (ADO) Pana/Pani jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Poznańska 49, 62 – 510 Konin, dalej jako „PWIK Konin”;
  • Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod numerem telefonu (63) 240 – 39 – 19 lub adresem e-mail: iod@pwik-konin.com.pl bądź listownie na adres: ul. Poznańska 49, 62 – 510 Konin,
  • Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane przez PWIK Konin na podstawie 6 ust. 1 lit. a i c oraz odpowiednio na podstawie art. 9 ust. 2 lit. a rodo w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy w PWIK Konin, stosownie do postanowień art. 221 ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 ze zm.), a w pozostałym zakresie na podstawie Pana/Pani zgody, ponadto mogą być przetwarzane w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom poruszającym się po obiektach PWIK Konin, ochrony mienia oraz zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić PWIK Konin na szkodę (monitoring wizyjny). Cele, zakres oraz sposób zastosowania ww. monitoringu są dostępne na tablicy ogłoszeń w siedzibie PWIK Konin oraz na stronie internetowej – www.pwik-konin.com.pl w zakładce „Ochrona danych osobowych” plik „Monitoring wizyjny”;
  • Pana/Pani dane osobowe nie są udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu 4 pkt. 9 rodo. Dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem;
  • Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej;
  • Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania aż do zakończenia procesu rekrutacji. W zakresie form monitoringu, o których mowa w pkt. 3 niniejszej klauzuli PWIK Konin będzie przetwarzał dane osobowe zgromadzone na nagraniach wyłącznie do celów, dla których zostały zebrane i będzie je przechowywał przez okres 60 dni od dnia nagrania. W przypadku, w którym nagrania stanowią dowód w postępowaniu prowadzonym na podstawie prawa lub PWIK Konin powziął wiadomość, iż mogą one stanowić dowód w postępowaniu, termin, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym ulega przedłużeniu do czasu prawomocnego zakończenia postępowania, nie dłużej jednak niż obowiązujące terminy przedawnienia roszczeń cywilnych i karnych, stosownie do postanowień w szczególności: ustawy z dnia 23.04.1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. 2023 r. poz. 1610 ze zm.), ustawy z dnia 06.06.1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 2024 r. poz. 17 ze zm.), ustawy z dnia 20.05.1971 r. Kodeks wykroczeń (Dz. U. z 2023 r. poz. 2119 ze zm.). Po upływie ww. okresów uzyskane w wyniku monitoringu nagrania zawierające dane osobowe, podlegają zniszczeniu, o ile przepisy odrębne nie stanowią inaczej;
  • przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  • ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie czasowym, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody;
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00, fax. 22 531 03 01, e-mail: kancelaria@uodo.gov.pl ;
  • podanie przez Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierze udział. Odmowa udostępnienia danych przez Pana/Panią spowoduje niemożność uczestniczenia Pana/Pani w procesie rekrutacyjnym PWIK Konin;
  • Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez PWIK Konin, w tym profilowaniu przy realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Koninie