26. Gala Konińskiego Biznesu za nami!

Gebhardt Stahl Polska Sp. z o.o., Chartari Sp. z o.o. oraz Usługi szewskie kaletnicze, krawieckie Ewa Korzyniewska – te trzy konińskie firmy są laureatami Konkursu o Statuetkę Złotego Konia. Zwycięzców wskazała kapituła konkursu powołana przez prezydenta Konina. Konkurs odbył się po raz 26. Nagrody wręczono 8 września 2023 roku podczas Gali Konińskiego Biznesu zorganizowanej w Konińskim Domu Kultury.

W kategorii Lider Odpowiedzialności Społecznej nominowani byli: Przychodnia weterynaryjna PLAZA, Fabryka Diamentów/Pereł oraz Gebhardt Stahl Polska Sp. z o.o. Statuetka powędrowała do ostatniej z firm – Gebhardt Stahl sp. z o.o.

W kategorii LIDER TRADYCJI nominowane były firmy: Usługi szewskie, kaletnicze, Krawieckie Ewa Korzyniewska, Lody u Włodka Włodzimierz Nożewski, Zakład Jubilerski „Goldkram”. Statuetka Złotego Konia trafiła do firmy – Usługi szewskie, kaletnicze, Krawieckie Ewa KorzyniewskaLider Zielonej Transformacji – nominowano firmę Energia Eko Sp. z o.o., Świat Czystej Wody FHU „Gracjan” Artur Tomicki oraz Chartari Sp. z o.o. Statuetką od dziś może pochwalić się firma Chartari sp. z o.o.

Wspaniałej atmosfery wieczoru dopełnił swoim występem Maciej Stuhr rozkładając konińską publiczność na łopatki, przepony bolały wszystkich od śmiechu, ale chyba taki rozluźniak był nam wszystkim potrzebny po powrocie z wakacji do obowiązków i w gorącym czasie kampanii wyborczej!

Udostępnij na: