Ciekawe spotkanie w MDK!

Prezydent Miasta Konina, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Koninie oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie zapraszają na wykład „Kultura słowa” w wykonaniu Zbigniewa Grochala, aktora, dziennikarza, pedagoga.

Spotkanie skierowane jest do dyrektorów szkół, psychologów, pedagogów i urzędników.

Wykład odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie 23 października, od godz. 9 ( potrwa ok. 1,5 ha), a dotyczyć będzie m.in. kultury słowa oraz sprawnej i prawidłowej komunikacji.
Ma na celu podniesienie wzrostu świadomości społecznej na temat wpływu mowy na budowanie właściwych relacji społecznych oraz na zdrowie psychiczne społeczeństwa.

Osoby, które chcą uczestniczyć w spotkaniu muszą wcześniej zgłosić się pod numerem telefonu  691443539 do 18 października 2023r.

Zbigniew Grochal ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. W 2006 uzyskał stopień doktora sztuk teatralnych.
W latach 1966–1977 pracował w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Od 1977 pracuje w Teatrze Nowym w Poznaniu, gdzie wystąpił w kilkudziesięciu rolach, w spektaklach takich reżyserów jak Izabella Cywińska, Janusz Wiśniewski, Janusz Nyczak, Jerzy Satanowski, Eugeniusz Korin, Krzysztof Warlikowski, Krzysztof Babicki, Erwin Axer i Piotr Kruszczyński.
Emerytowany profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz aktualnie profesor Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu.

Fot. Teatr Nowy

Udostępnij na: