Gala Konińskiego Biznesu za nami!

Przedstawiciele konińskiego biznesu, samorządu, parlamentarzyści, konińscy radni i przedstawiciele spółek miejskich spotkali się w piątkowy wieczór na Gali Konińskiego Biznesu, będącej podsumowaniem gospodarczego dorobku firm z naszego regionu w minionym roku.

Głównym punktem gali było rozstrzygniecie konkursu o Statuetkę Złotego Konia, która jest wręczana od 25 lat! W tym roku podmioty oceniane były w czterech kategoriach:

– Firma Wspierająca Lokalną Społeczność – w tej kategorii zwyciężył Zakład Opieki Zdrowotnej i Medycyny Pracy MED-ALKO sp. z o. o.

– Eko Firma – statuetka powędrowała do Contipack sp. z o. o.

– Nowy Przedsiębiorca – nagrodzono statuetką kwiaciarnię Chatę w kwiatach

– Firma Roku – statuetkę otrzymał Z.U.P.H. Metrex Henryka Spisackiego

Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski wręczył również nagrodę specjalną dla firmy docenionej przez mieszkańców w głosowaniu internetowym, najwięcej głosów otrzymało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o. o. obchodzące w tym roku piękny jubileusz 70 lat swej działalności w służbie mieszkańcom Konina!

Serdecznie gratuluję wszystkim nominowanym i wyróżnionym firmom.

O oprawę muzyczną tego uroczystego wieczoru zadbał Mariusz Urbaniak z zespołem, który zaśpiewał utwory Andrzeja Zauchy we własnej aranżacji.

Udostępnij na: