Zamieszkaj na Jaspisowej 1!

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Koninie zachęca do zakupu mieszkań w nowoczesnym bloku przy ulicy Jaspisowej 1 w Koninie.

W budynku powstało 40 mieszkań i 12 indywidualnych garaży wbudowanych w piwnice. W każdej klatce schodowej zamontowano cichobieżną windę przystosowaną do obsługi przez osoby z niepełnosprawnością.

Mieszkania zostały wykonane w standardzie deweloperskim i każdy z przyszłych właścicieli będzie mógł przeprowadzić indywidualną aranżację wnętrza, w tym możliwe jest także przebudowywanie ścianek wewnętrznych.

Oprócz mieszkań i garaży na sprzedaż będą oferowane komórki lokatorskie (8 szt. na półpiętrach i 32 szt. w podpiwniczeniu). Do wspólnego użytkowania dla wszystkich mieszkańców pozostaną także dwa pomieszczenia piwniczne z dostępem zarówno od wewnątrz budynku, jak i z zewnątrz. Pomieszczenia te są przeznaczone na przechowywanie wózków i rowerów.

Teren przynależny do budynku został zagospodarowany: drogi, chodniki, parkingi, nasadzenia zieleni, plac zabaw dla dzieci, oświetlenie terenu. Obiekt jest pierwszym w Koninie obiektem mieszkalnym, wyposażonym w podziemne silosy do czasowego gromadzenia odpadów komunalnych.

Systemy podziemne mają całość metalowego pojemnika na odpady schowaną pod ziemią w korpusie betonowym (silosie), zaś na powierzchni widoczny jest jedynie elegancki kiosk wrzutowy.

Rewelacyjne rozwiązanie, całkowita eliminacja zapachów, minimalistyczna i jednocześnie bardzo nowoczesna forma architektoniczna. Całość wyciągana z ziemi pojazdem z dźwigiem HDS, na wszystkie frakcje odpadów.

W artykule wykorzystano zdjęcia własne oraz zdjęcia z drona autorstwa Pawła Figurskiego pochodzące z fanpage Prezydenta Miasta Konina Piotra Korytkowskiego.

Materiał promocyjny

Udostępnij na: