Kino pod Gwiazdami, jutro dwa filmy!

Kino pod Gwiazdami
Komedię, romans, kryminał, dramat i film akcji zaprezentujemy tego lata w Kinie pod Gwiazdami. Choć na dzień dobry pogoda spłatała nam figla i 30 czerwca trzeba było odwołać pokaz, to przecież się nie poddajemy! W piątek, 7 lipca, zaprezentują w kinie plenerowym przed KDK dwa filmy: ,,After 4″, a następnie ,,Wystrzałowe wesele” z Jennifer Lopez.

After 4
7 lipca, plac KDK, godz. 21.30
Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości?
Reżyseria: Castille Landon, gatunek: melodramat, produkcja: USA, czas: 2 godz.

Wystrzałowe wesele
7 lipca, plac KDK, godz. 23.30
Darcy i Tom kochają się na zabój i wreszcie postanowili sformalizować swój związek. Wymarzone wesele ma być inne niż wszystkie, dlatego luksusowa impreza odbywa się na egzotycznej wyspie. Zanim jednak padnie sakramentalne „tak”, zamieszanie wokół przygotowań do ślubu wyssie z zakochanych resztki entuzjazmu. W rozpaleniu przygasającej namiętności nie pomogą z pewnością utarczki z matką pana młodego, a tym bardziej niespodziewane pojawienie się byłego panny młodej. Gdy wszystko zapowiada nadchodzącą katastrofę, okazuje się, że może być jeszcze gorzej. Na wyspę wtargną uzbrojeni po zęby współcześni piraci, którzy wezmą weselników za zakładników i zażądają gigantycznego okupu. Wyspa leży setki kilometrów od cywilizacji, więc na pomoc służb nie ma co liczyć. W tej sytuacji Darcy i Tom sami muszą stawić czoła gangsterom, by ocalić siebie i swoją ukochaną rodzinkę. W tej sytuacji przysięga „i nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze zupełnie nowego znaczenia.
Reżyseria: Jason Moore, gatunek: akcja, komedia romantyczna, produkcja: USA, czas: 1 godz. 40 min.

Źródło: KDK

Udostępnij na: