Kolejny piękny wieczór w Marinie Gaj!

25 lutego 2023 roku odbyło się kolejne ciekawe wydarzenie w gościnnych progach Mariny Gaj…

Poezja smaku, teatr emocji i opera wrażeń „Miłość to niebo na ziemi” – spotkanie niezapomnianych emocji, bajkowych scenerii, anielskich głosów, które rozpala serca i dusze, to wyjątkowo uroczyste wydarzenie okraszone szlachetnością i elegancją w myśl prawdziwej opery czekało na gości, którzy zdecydowali się spędzić ten wieczór w tym magicznym miejscu.

Małgorzata Urbaniak i Piotr Rafałko dali znakomity popis swoich umiejętności głosowych, karmiąc głodnych artystycznych doznań gości, będąc w operze czy teatrze czekają na nas znakomicie przygotowane akustycznie pomieszczenia, ale zawsze jest ten ogromny dystans między sceną na której występują artyści, a widownią. Tu nie było żadnego dystansu, nawet centymetrowego! Nasza sopranistka przenikała między stolikami niczym ożywcza bryza wciągając w swój występ widzów, z wrodzonym wdziękiem porywała w wir wspólnej zabawy dojrzałych panów i kilkuletniego chłopca, wszyscy zahipnotyzowani z uwagą słuchali jej występów i decydowali się na wspólny taniec.

By wieczór był udany musi być zawsze coś dla duszy i coś dla ciała i o tę drugą część znakomicie zadbał personel Mariny Gaj. Kucharze jak zwykle stanęli na wysokości zadania i zaserwowali gościom prawdziwą ucztę kulinarną… Gościom podano przystawkę Trio de fromage wraz z konfiturą z porzeczki, kajmakiem, winogronem i orzechami, zupę z karmelizowanej szalotki z białym winem i grzanką tymiankową. Jako danie główne mieli do wyboru Risotto z zielonych warzyw z polędwicą z dorsza lub Assiette wieprzowe z ziemniakami au gratin z karmelizowaną brukselką i sosem pieprzowym, hmmm, czasami trudno jest wybierać!
Pyszną kolację wieńczy zawsze niczym wisienka na torcie wykwintny deser, goście otrzymali Fondant czekoladowy z lodami śmietankowymi, owocami z cukrem pudrem.
Kelnerzy z gracją poruszali się między stolikami donosząc gościom te kulinarne rozkosze, barmani rozpieszczali świetnymi drinkami, a wszystko to jak zwykle spięła swoimi organizacyjnymi umiejętnościami menagerka obiektu Joasia Sypniewska. Miło jest oglądać ten uśmiechnięty i pełen wigoru zespół podczas ich pracy, są jak jeden organizm, jak dobrze naoliwiona maszyna dbająca o swoich gości!
I goście to doceniają, sława naszej Mariny Gaj wychodzi już daleko poza Konin i okolice co było widać po rejestracjach samochodowych na parkingu, zawsze pełna sala uśmiechniętych gości jest najlepszą rekomendacją, że to miejsce żyje świetną kuchnią i ciekawymi wydarzeniami!

Warto śledzić fanpage Mariny Gaj, co chwila serwują niezapomniane wydarzenia, a że bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki to warto być na bieżąco, w tajemnicy Wam szepnę, że w kwietniu szykuje się kolacja degustacyjna…

Materiał promocyjny Marina Gaj

Udostępnij na: