Laura Bączkiewicz podczas koncertu Transplant Summit Poland!

Twoje TAK ma Moc! To pierwsza edycja Transplant Summit Poland, które zakończyło się hołdem dla dawców organów i ich bliskich. 28 września w Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia w Katowicach odbył się wspaniały koncert w bardzo słusznej sprawie, w którym zaśpiewała koninianka Laura Bączkieiwcz. To był pierwszy taki koncert w Polsce!

Laura z towarzyszeniem orkiestry wykonała swój utwór „To the Moon”, standard „Over the Rainbow” w duecie z Katarzyną Łaska oraz „What a Wonderful World” z Danutą Błażejczyk, Natalią Kukulską, Katarzyną Łaska i Wiktorem Dyduła.

Koncert zgromadził liczne gwiazdy a dedykowany był wszystkim, którzy angażują się w proces transplantacji: tym którzy, podjeli decyzję o oddaniu organów i narządów drugiemu człowiekowi oraz ich rodzinom.

Organizatorem koncertu była Fundację BGK.

Na scenie oprócz Laury zaprezentowali się: Małgorzata Ostrowska, Natalia Kukulska, Włodek Pawlik, Kamil Bednarek, Danuta Błażejczyk, Wiktor Dyduła, Grubson, Kasia Łaska, Zespół Słoneczni wykonując największe przeboje z towarzyszeniem wspaniałej orkiestry Sinfonietta Cracovia pod dyrekcją Radosława Labahua.

Źródło: Mariusz Urbaniak

 

Udostępnij na: