MOCNI KULTURĄ DLA ANI !

16 października (sobota) o godz. 18.00 w CKiS-DK Oskard odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – akcja charytatywna „Mocni kultura dla Ani”! Nie może Was tam zabraknąć! Nie ma przecież nic piękniejszego niż pomoc drugiej osobie. Razem udowodnijmy, że kultura ma moc! Na Wasze wsparcie czeka kochająca mama dwójki dzieci, niezwykle serdeczna, uśmiechnięta i pełna energii osoba. Ania Farbisz w Koninie znana jako organizatorka wydarzeń dla dzieci, przez maluchów nazywana Ciocią Endorfinką.
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Koniński Klub Fotograficzny Fajnych Fotografów i Kasjan Farbisz zapraszają mieszkańców Konina na wydarzenie, którego celem jest pomoc dla Ani, która jest żoną naszego klubowego kolegi z KKF FF. Chcemy pomóc jej wrócić do zdrowia i aktywnego życia .
Ania walczy z nowotworem mózgu od 2019 roku. Do niedawna mogła pracować zawodowo i prowadzić w miarę normalny tryb życia. Niestety, „intruz” nie odpuszcza. Anię czeka kolejna faza leczenia, a szacunkowy, roczny koszt to 96 000 zł. Terapia nie jest refundowana przez NFZ. Oponiak, z którym walczy Ania jest nieoperacyjny i trudny w leczeniu.
Dlatego do działania włącza się kultura! Mocą kultury chcemy odmienić los Ani. Dołącz do nas 16 października!
Klubowa brać KKF FF, przyjaciele z CKiS oraz MDK dopingują Ani, włączając się w realizację tego wydarzenia. Przygotowaliśmy dla Was wieczór pełen atrakcji. 16 października o 18.00 zapraszamy do foyer CKiS-DK Oskard, na wystawę fotografii Kasjana Farbisza „Konin, przez różowy obiektyw”. Uwaga! Fotografie będą do zdobycia!
O 19.00, w klubokawiarni NOT, rozpocznie się wieczór koncertów! Na początek wystąpi Dominika Sarnowska z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie z zespołem, w koncercie In Memoriam Kora „Miłość to wieczna tęsknota”. Natomiast o 20.15 swoim gorącym głosem i muzyką zahipnotyzuje nas Sylwia Dziardziel, instruktor śpiewu z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie i zespół TICKET. W przerwach i po godzinie 21.00 zapraszamy wszystkich do strefy chillout!
Kasjan Farbisz, mąż Ani, od lat członek Konińskiego Klubu Fotograficznego Fajnych Fotografów, działających przy CKiS w Koninie, włącza się w realizację akcji poprzez autorską wystawę fotografii. – Kasjan jest „lokalnym patriotą”, dlatego w jego obiektywie „modelem” jest przeważnie ukochany Konin. Tym razem jego miasto zostanie ukazane przez różowy obiektyw. Podczas tej wystawy będzie można obejrzeć 20 wielkoformatowych, wielobarwnych i nieoczywistych ujęć Konina. I co ważne, będzie również możliwość zdobycia tych zdjęć, a także portretu Kory wykonanego przez Henryka Jeziorskiego z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie.

Przepustką do uczestnictwa w imprezie jest uiszczenie datku min.20 zł (nadwyżki mile widziane). Cel „Razem dla Ani” na zrzutka.pl. https://zrzutka.pl/nmyu6v.
Wejście będzie weryfikowane na podstawie adresu e-mail, z którego dokonano darowizny, screenu z telefonu lub innego dokumentu potwierdzającego wpłatę. Liczy się każda złotówka ! Dobra myśl, słowo i intencja również!

Źródło: Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

Udostępnij na: