Nasze serca, jego dłonie! Pomóżmy Szymonowi!

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie oraz mama Szymonka zapraszają na jedyną w swoim rodzaju akcję charytatywną ,,Twoje serce, moja dłoń”. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie 6-letniego chłopca w Paley European Institute w Warszawie. Rodzina zebrała już 520 tys. zł, brakuje jeszcze 210 tys. zł. Liczymy na Wasze gorące serca!

Akcja odbędzie się 19 lutego i będzie trwać od godz. 15 do 21. W trakcie zapewniamy moc atrakcji i niespodzianek.

Na terenie budynku MDK staną stoiska: KGW Bielawy, Rudzica i Barce; Cukierni KamilLove, DKMS, malowania buziek, tworzenia origami. Będzie można również skorzystać z sesji fotograficznej, porad dotyczących zdrowego kręgosłupa oraz treningu funkcjonalnego, a także potańczyć na Pump It Up czy obejrzeć pokaz Copacabany.

Na scenie MDK wystąpią: Konin Gospel Choir, dzieci z Przedszkola numer 32, Sylwia Michalak, Top Dance MDK Konin. Akcję zakończy występ zespołu Piąty Wymiar, a gwiazdą wydarzenia będzie Andrzej Rybiński.

W trakcie koncertu będą prowadzone licytacje gadżetów ufundowane przez firmy: Peugeot, Materace Hevea, Fabrykę Pereł, Kupiec oraz Pepe Nero.

Szymon urodził się bez kości promieniowych w obu rączkach, ponadto w prawej bez kciuka (który w 90% odpowiada za funkcjonowanie dłoni). Ma problemy z podstawowymi czynnościami, takimi jak: ubieranie się, spożywanie posiłków, zabawa, prawidłowe chwytanie m.in. większych i cięższych przedmiotów.

Na stronie www.siepomaga.pl/szymon-mizerski została utworzona zbiórka, która ma na celu zebranie pieniędzy na operację ratującą sprawność dziecka.

Akcja MDK Konin jest jedną z wielu, które zostały stworzone, by pomóc w zebraniu tej kolosalnej kwoty.

– Będzie to dla mnie zaszczyt móc Państwa gościć w trakcie akcji dla Szymusia. Jeśli z jakichś względów nie mogą Państwo pojawić się na koncercie, bardzo proszę o wsparcie zbiórki dla Szymka online. Mamy coraz mniej czasu, bardzo liczę na Państwa pomoc. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji pod numerem telefonu 663806777 – informuje Agata Stałowska, mama chłopca.

Nasze Serca, Jego Dłonie. Pokażmy jak są wielkie 19 lutego w MDK!

Udostępnij na: