Pamiętajcie o ogrodach!

Szukacie pięknych roślin jednorocznych lub wieloletnich, dobrze odżywionych, w świetnej kondycji, takich co wsadzicie w swoim ogrodzie i będą cieszyć oczy i duszę? To porywam Was w niezwykłe miejsce!

Lubię miejsca, gdzie biznes prowadzi się z pasją przez kolejne pokolenia, tak też jest w przypadku Ogrodnictwa Spławscy, Michał miłość do roślin można powiedzieć, że wyssał z mlekiem matki, która uczyła go miłości do ogrodnictwa. Warto dodać, że ten biznes jest prowadzony w tym miejscu już ponad 100 lat! W 1923 roku założył go dziadek Michała, Aleksander Sanigórski i z małą przerwą w okresie okupacji, gdy Niemcy przegnali całą rodzinę z tego miejsca to działalność ogrodnicza trwa nieprzerwanie.

Znajdziecie tu przepiękne hortensje ogrodowe i bukietowe, jeżówki, mrozoodporne rudbekie czy budleje skutecznie kuszą, by porwać je do swego ogrodu! Soczyste wrzosy też chętnie wyruszą z wami w podróż do waszego domostwa, stylowe trawy jednoroczne i wieloletnie też nie chcą byście pozostali obojętni na ich wdzięki!

Ktoś powie, przecież pełno pięknych roślin w różnej maści marketach specjalistycznych, ale ten kto kupił już dorodne, w świetnej kondycji sadzonki od Michała ten nie będzie ciągnął losu na loterii uda się czy się nie uda i zostawi swój grosz u pasjonata, wspierając przy okazji lokalnego przedsiębiorcę z grodu z koniem w herbie!

Jeśli szukacie fachowej porady w wyborze pięknych roślin do swego ogrodu lub na prezent to też dobrze trafiliście!

Zapraszam Was do Ogrodnictwa Spławscy mieszczącego się w Koninie przy ulicy Szpitalnej 4.

Zapraszają was od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00, w soboty od 8.00-14.00!

Gdybyście chcieli się umówić to podaję numer telefonu do Michała: 691 837 365

MP

Udostępnij na: