Ponownie zajrzyjmy do NEW YORK PIZZA DEPT.

W pewne miejsca warto wracać, zwłaszcza tam gdzie dają dobrze zjeść!

Dlatego ponownie skierowaliśmy swoje kroki do niedawno otwartej w naszym mieście NEW YORK PIZZA DEPT., skosztowaliśmy smacznego makaronu GREEN LONG ISLAND, CHICKEN WRAPA oraz na słodko ciekawej przekąski CHOCO SNACKA, to zawijany pieróg z masą czekoladową.

Ale to o czym chciałbym wspomnieć z ogromnym wykrzyknikiem to fakt, że ten lokal stoi pyszną pizzą i nieziemskimi sałatkami! Poprzednim razem oczarowała nas MANHATTAN STYLE SALAD, ale tym razem na kolana rzuciła nas ALMOND AVENUE z autorskim dressingiem z nutą cytryny, czosnku i oliwy z miksem sałat rzymskiej i karbowanej, camembertem, prażonymi migdałami, chrupiącym boczkiem i parmezanem, podana z pysznymi trzema paluchami chlebowymi – gra smaków znakomita, przenikająca i uzupełniająca się! REWELACJA! Mamy teraz mały dylemat, która sałatka była lepsza, ale to osądźcie sami, naprawdę warto spróbować obu, sałatki mają z wyższej półki!

Wróćmy do tematu pizzy, lokal podaje pizzę na cienkim cieście, ale nas oczarowała ich pizza na podwójnym cieście, za niewielką dopłatą 3 zł – jak dla nas nieziemskie doznania! Jak poprzednio spróbowaliśmy pizzy w wariancie pół na pół, dającym możliwość poznania asortymentu danego lokalu. Dla miłośników ostrzejszych wariantów fajną propozycją będzie MEXICAN DREAM z z mięsem wieprzowo-wołowym, kukurydzą, jalapeno i nachosami, fajnym wariantem jest również TOMS BURGER PIZZA z sosem BBQ, serem, mięsem wołowo-wieprzowym, bekonem, cebulą, amerykańskim cheddarem, pomidorem i prażoną cebulą.

Najbardziej jednak przypadły nam do gustu kolejne warianty CHEESE PLEASE z sosem pomidorowym, serem, amerykańskim cheddarem, camembertem, serem lazur i rukolą, a zdecydowanym faworytem tego rozdania okazał się wariant na bogato: NYPD ULTIMATE z sosem pomidorowym, serem, kiełbasą pepperoni, mięsem wieprzowo-wołowym, szynką, cebulą, zieloną papryką, pieczarkami i czarnymi oliwkami!

Jedno jest pewne, to nowy fajny lokal i warto go wprowadzić na swoją KULINARNĄ MAPĘ KONINA i odkrywać ciekawe smaki, dobrej jakości składniki oraz fakt, że na pizzy posmakujecie prawdziwego, smacznego sera dodatkowo zachęca do odwiedzin tego przybytku podniebiennych rozkoszy!

NEW YORK PIZZA DEPT.
Konin, ul. Kolska 15 A
Tel. 72 72 72 608

Materiał promocyjny NEW YORK PIZZA DEPT.

Udostępnij na: