Poseł Nowak podziękował za poparcie!

Na zorganizowanej 18 października 2023 roku konferencji prasowej poseł Tomasz Piotr Nowak spotkał się z przedstawicielami lokalnych mediów by podsumować wybory parlamentarne i podziękować za ich pośrednictwem swoim wyborcom za oddane głosy.

Parlamentarzysta po raz kolejny zdobył mandat, wyborcy oddali na niego 15 495 głosów. Poseł Nowak startując z drugiego miejsca na liście jest zadowolony z poparcia jakie otrzymał, najbardziej cieszy go potwierdzenie tzw. „twardego elektoratu”, ludzi którzy dostrzegają jego pracę dla regionu, stoją za nim murem, za co jest im wdzięczny. Osiągnięty wynik jest wynikiem przyjętej strategii, jedynka ma inne zadania, dwójka musi się skupić na swoim twardym elektoracie. Poseł stwierdził, że otrzymał poparcie w naszym mieście i Wielkopolsce Wschodniej na podobnym poziomie co w poprzednich wyborach parlamentarnych.

Poseł Nowak jest po rozmowie z Michałem Kołodziejczakiem, liderem Agrounii, posłowie planują spotkanie, na którym omówią główne problemy regionu, które będą starali się rozwiązywać w Sejmie.

Ważnymi zadaniami z jakimi planuje zmierzyć się poseł Nowak są zbliżające się wybory samorządowe, planowane jest spotkanie sztabowców PO. Poseł ocenił, że zbliżające się wybory będą ostrą walką o utrzymanie władzy w samorządzie i jego formacja musi się do nich mocno przygotować. Wspomniał również, że zmiany u steru władzy po wyborach parlamentarnych dają ogromną szansę dla Konina i regionu, głównym problemem Konina jest problem z Trasą Warszawską i możliwością jej zamknięcia na wschodniej nitce.

Poseł Nowak wraz ze swoim zespołem podziękował za udzielone mu poparcie, za oddanie 15 495 głosów dające mu mandat dla naszego regionu. Jak wspomniał podczas kampanii wyborczej otrzymał wiele wsparcia i dobrego słowa, ale także uwag, postulatów i oczekiwań z którymi będzie się mierzył reprezentując Konin i Wielkopolskę Wschodnią w Sejmie.

Udostępnij na: