Serwisuj klimatyzację auta w Pewiku!

Sezon wakacyjnych wyjazdów przed nami, warto sprawdzić czy nasza klimatyzacja jest szczelna, napełnić ją czynnikiem i dokonać odgrzybiania w profesjonalnym serwisie, Pewik zaprasza do skorzystania z usług swojego warsztatu!

To dobry czas, żeby zająć się klimatyzacją w naszych autach. To co wdychamy podczas jazdy wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Dlatego zapraszamy Państwa do skorzystania m.in. z usług ozonowania wnętrza pojazdu oraz czyszczenia i odgrzybiania systemu klimatyzacji.

W przypadku ozonowania nie są używane żadne środki chemiczne. Wytwarzanie ozonu oparte jest na technologii lamp szklano – stalowych powlekanych platyną. Przy pomocy promieni wysokiego napięcia i promieni UV tworzy się ozon, który w postaci gazowej po wprowadzeniu do kanałów wentylacyjnych niszczy wszelkie bakterie i wirusy. Ma on bardzo silne właściwości odkażające i dociera do miejsc, których nie da się wyczyścić mechanicznie. Jednocześnie jest bezpieczny i nie odbarwi wnętrza auta. Wszystkie tworzywa, skóry i obicia tapicerskie zachowają swój kolor.
Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji może być wykonane ultradźwiękowo zamieniając płyn dezynfekujący w mgłę, ale również za pomocą najnowszej dostępnej na rynku metody „tunap”, która szybko usuwa osady oraz zanieczyszczenia powstałe na parowniku. Usuwa grzyby, pleśń i nieprzyjemne zapachy.

PWiK Sp. z o .o. Konin, ul. Poznańska 49
Tel. 63 240 39 35

Materiał promocyjny

Udostępnij na: