Będziecie palce lizać!

Macie ochotę na pyszny domowy obiad? Zapraszam do Jadłodajni Palce Lizać! To niezwykłe miejsce warto na stałe wpisać sobie na Kulinarną Mapę Konina, Justyna i Przemek dadzą Wam zawsze godnie zjeść i przy okazji nie zrujnują Waszego portfela! Justyna twierdzi, że by wydobyć smak potrzebne są warzywa i dobre jakościowo produkty, kostek rosołowych, glutaminianu sodu i octu w jej kuchni nie znajdziecie i po tym co miałem okazję kolejny raz spróbować WIERZĘ JEJ!
Dzisiejsze menu było rewelacyjne: szynka w sosie z pysznymi kluskami półfrancuskimi i kapustą zasmażaną lub kotlet schabowy po chłopsku z dodatkami, zjawiskowy makaron maccheroni z kurczakiem i podgrzybkami, dosłownie kulinarny odlot! Ale krokiety z farszem meksykańskim nie ustępowały poprzednikom nawet o krok. Smakosze czerniny również powinni tu zajrzeć, wonna, esencjonalna na suszonych owocach, niebo w gębie! Wizyta w Jadłodajni Palce Lizać to kulinarna przygoda.
Z czystym sumieniem Was tam zapraszam, u mnie mają 10 punktów na 10 możliwych, świetne przełożenie jakości potraw do ceny, jedzenie restauracyjne w cenie dań z jadłodajni.
Jadłodajnia Palce Lizać Konin, Aleje 1 Maja 1 (blok obok Telekomunikacji)
☎️ 533 390 045
Obiady domowe na miejscu i z dowozem, catering
Lokal jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 11.30, dowozy startują od godziny 12.00

Materiał promocyjny Jadłodajni Palce Lizać

Udostępnij na: