Nóż & Widelec… miejsce stworzone z pasji i marzeń!

Opowiem Wam historię o pewnej Ani, która miała marzenia i nie bała się ich spełnić!

Ania pomimo tego, że urodziła się w nowej części Konina to zawsze czuła jakieś niezwykłe przyciąganie na konińską Starówkę, być może za sprawą babci, która mieszkała w sercu konińskiej Starówki. Konkretnie w kamienicy, w której dawno, dawno temu tętniło życie naszego miasta, a to za sprawą pewnego drukarza i księgarza Ernesta Pawła Michla!

Ania zawsze chciała mieć swoje gastro i to właśnie w sercu konińskiej Starówki, jak postanowiła tak uczyniła i z ogromnym blaskiem w oku oświadczyła mamy TO! Zapytałem czy nie boi się otwierać własnego biznesu właśnie teraz w trudnym czasie, gdy inni pełni obaw rozważają jego zamknięcie! Odparła z uśmiechem i szczerością „kiedy jak nie teraz, to mój czas i moja kochana konińska Starówka, którą w miarę swoich możliwości będę chciała ożywić i karmić ludzi dobrymi domowymi obiadami”!

Nóż & Widelec to całkowicie autorski projekt Ani o którym marzyła, dobre domowe obiady, jak u babci czy mamy! Znajdziecie tu również przesmaczne rzemieślnicze lody i naturalne ciasta, szarlotkę i sernik w kilku odmianach, w najlepszym wydaniu, podane na ciepło z gałką lodów i bitą śmietaną, jeśli jest raj na ziemi to poszukajcie go w Nożu & Widelcu!

Napijecie się tu również pysznej kawy i lemoniady podanej z syropem lawendowym z Lądu, dużo w życiu próbowałem, ale z takim połączeniem jeszcze się nie spotkałem, a uwierzcie mi na słowo robi robotę!

Mieliśmy okazję skosztować dziś smacznej zupy pomidorowej, delikatnego devolaya z masełkiem, gorąco polecam spróbować karkówki w wykonaniu Ani z kluskami śląskimi i buraczkami!

„Nóż & Widelec” chce się czymś wyróżnić i ich znakiem ma być pyra z pieca, pyszna, że TEJ, ja dodam od siebie, że pyszna również, że HEJ! Pyrę możecie zamówić sobie z masełkiem, gzikiem i szczypiorkiem lub w innych topowych wariantach jak z jajkiem sadzonym i mizerią czy też ze śledzikiem w śmietanie! Jest magia!

Domowy obiad możemy zjeść na miejscu w lokalu naprzeciwko konińskiego ratusza, zamówić z wyprzedzeniem na wynos z odbiorem własnym lub z dowozem.

Ania wraz ze swoim zespołem zorganizuje Wam kameralne przyjęcie okolicznościowe, rodzinne lub firmowe, przygotują Wam także catering z dowozem na imprezę!

Miejsce jest fajne, pachnie dobrym domowym jedzeniem, wybierzcie się na konińską Starówkę na dobry obiad i pyszne lody czy desery! Poznajcie tę fajną, uśmiechniętą dziewczynę, która chwyciła życie za rogi i spełniła swoje marzenia! Ja z przyjemnością dodaję Nóż & Widelec na swoją Kulinarną Mapę Konina!

Nóż & Widelec

Konin, ul. Wiosny Ludów 13 A

Tel. 504 604 009

Materiał promocyjny

 

Udostępnij na: