Biblioteka pod jabłonią, świetne miejsce na integrację!

Jeśli ktoś ma pomysł, zapał i dobre chęci to na kawałku wolnego miejsca może wyczarować magiczne miejsce wypoczynku dla okolicznych mieszkańców! Stara lada chłodnicza posłużyła jako regał na książki, ze starych słoików zrobiono lampy, nie ma tu betonozy i kostki, wszystko w zgodzie z naturą i przyjazne dla środowiska.

Są leżaki, weźcie kocyk i rodzinny wypoczynek murowany, fajne miejsce na gry planszowe i zabawy, ogranicza nas tylko własna kreatywność. Scena czeka na zdolnych mieszkańców Konina i okolic, może to tu chłopak z gitarą rozpocznie swą solową karierę, a dziewczyna z anielskim głosem wyśpiewa pierwsze arie przed występami na scenach operowych całego świata, może to tu znany stand-uper rozśmieszy po raz pierwszy osiedlową publiczność!

Zatorze słynie z aktywnych seniorów, można to miejsce wykorzystać na integrację międzypokoleniową, nasi seniorzy w ciepłe wieczory poczytają dzieciakom piękne baśnie, odrywając je od laptopów i smartfonów, warto to miejsce wypełnić ludźmi i zacząć się spotykać jak dawniej!

Piękne miejsce czeka na Was, przy bloku Karłowicza 4.
Szanujmy dobro wspólne i chrońmy je przed wandalami!

Udostępnij na: