Co tam słychać u naszych cyklistów z Zatorza???

W czwartek 2 grudnia członkowie Grupy rowerowej Konin – Zatorze zrzeszonej i będącej pod opieką Osiedlowego Domu Kultury „Zatorze” skorzystali z zaproszenia Butikowego Studia Treningowego 36 MINUT mieszczącego się w Koninie przy ulicy Chopina 23.

W klubie zrobiło się zielono i wesoło za sprawą ich charakterystycznych zielonych koszulek i optymizmu, który od nich bije. Monika zaprezentowała im różne maszyny treningowe ich wykorzystanie przy trenigu różnych partii mięśni oraz zaprosiła do przystąpienia do klubu i umówienia się na bezpłatny trening wprowadzający.

Jako, że ich klubowy kolega Wiesław Glanc jest członkiem klubu i uczęszcza tam na treningi to z ochotą zaprezentował koleżeństwu jak wygląda taki trening.

Robiąc te zdjęcia i przebywając kolejny raz w ich towarzystwie pomyślałem, że nie każdemu z nas jest dane dożyć do emeryturki i wieku senioralnego, ale jeśli będzie mi to dane i pozwoli na to zdrowie to chciałbym być takim seniorem jak oni, młodym duchem, głodnym życia i nowych doświadczeń, zarażającym optymizmem i radością każdego kogo spotkam. Oj Moi Drodzy Cykliści z Zatorza – fajna z Was ekipa!

Jeśli lubicie aktywność i miłe towarzystwo to warto do nich dołączyć!

Udostępnij na: