Dzień Dziecka z Krasnoludkiem!

Jak co rok Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie organizuje w parku im. F. Chopina ,,Zaczarowany Dzień Dziecka”. ,,Zostań zdrowym Krasnoludkiem” to tytuł 9 już edycji imprezy, która odbędzie się 4 czerwca, od godz. 13. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Konina, a partnerem jest Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich w Koninie.

W tym roku dzieci wejdą w prawdziwą krainę Krasnoludków. Spotkają między innymi Szybkiego, Zwinnego, Mądrego i Spostrzegawczego Krasnala. Odwiedzą stanowiska, aby na koniec otrzymać Świadectwo Sprawności Krasnoludka!

Tradycyjnie od godziny 13.00 na konińskie rodziny czekać będzie wiele atrakcji. Między innymi dzieci z rodzicami wezmą udział w licznych konkursach i zabawach przygotowanych przez Przedszkole numer 1, 4 i 8; Fundację Otwarcie i Fundację Podaj Dalej, Stowarzyszenie Gepetto, TIO, Szkołę Open Mind, Akademię Piłkarską Reissa oraz CDN Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną.

Zaczarowany Dzień Dziecka zakończy koncert w wykonaniu zespołu ARETE oraz młodych artystów z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie. W między czasie odbędzie się rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie super nagród.

W tym roku promujemy zdrowy styl życia ! Będziemy mówić o tym, jak wspierać dzieci, aby żyły szczęśliwe i bez uzależnień.

Zapraszam wszystkich serdecznie w imieniu Organizatorów! Będzie pięknie i bajecznie!

Źródło: MDK KONIN

Udostępnij na: