„Freekowanie na Polanie – Hawaje” w Koninie!

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie! Family Spot „Freekowanie na Polanie – Hawaje” w Koninie! Cieszymy się ogromnie, że wraz z  twórcami miejsc „A po co mi to?” możemy Was zaprosić na niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się już w tę sobotę, 19 sierpnia. To będzie wyjątkowe otwarcie ostatniego 25. na mapie Polski miejsca Family Spot w ramach programu „Po pierwsze Rodzina”. Wydarzenie to ma łączyć lokalną społeczność.

Projekt Family Spot to inicjatywa Związku Dużych Rodzin Trzy Plus wspierana przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Jego celem jest tworzenie przestrzeni przyjaznych rodzinom, gdzie można  razem spędzać czas, integrować się, tworzyć niezapomniane wspomnienia.

Podczas „Freekowania na Polanie – Hawaje” w Koninie czekają na Was niezapomniane atrakcje! Będą zabawy sensoryczne i integracyjne przeznaczone dla rodziców z maluchami od 6. miesiąca życia. Hasło przewodnie to „Turbo Sztos”, a przestrzeń Family Spotu ma być miejscem edukacji i radości dla Waszych rodzin.

Serdecznie zapraszamy na godzinę 16:00, ul. Poznańska 92 (naprzeciwko stacji Orlen). Prosimy o wcześniejszą rejestrację – kontakt do animatorki Sylwii: 608 865 575.

Źródło: www.konin.pl

Udostępnij na: