Koncert pełen miłości!

Po raz kolejny Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie oraz Fundacja Otwarcie organizują koncert ,,Full of Love”. Jest on związany z obchodami Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Koncert odbędzie się 5 maja w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie. Start godz. 16.

W projekt zaangażowani są również: Fundacja im. P. Janaszka ,,Podaj dalej” , Stowarzyszenie na rzecz Osób z Autyzmem „Gepetto” oraz Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Koninie

Impreza rozpocznie się o godz. 16 i potrwa kilka godzin. Organizatorzy przewidzieli moc atrakcji!

Na scenie zaprezentują się artyści z MDK, zespół Szumni, a także Kaja Pawłowska i Karolina Pordąb z Fundacji Otwarcie. W trakcie koncertu organizowane będą konkursy z nagrodami. Pojawią się stoiska z rękodziełem i obrazami podopiecznych PSONI, swoje stanowisko będzie miał Henryka Jankowskiego, rzeźbiarz. O różne pyszności zadbają panie z KGW Lisiec Wielki. Tradycyjnie w imprezie weźmie udział ,,Lisek” Fundacji Podaj Dalej, który będzie mówił o sztuce pomagania. Moc atrakcji zapewnią również pozostałe stowarzyszenia i fundacje, a firma Kamilove przygotuje pyszny tort.

Zapraszam Was gorąco!

Źródło: MDK Konin

Udostępnij na: