Konin w obiektywie Miłosza Olejniczaka…

Pamiętacie to miejsce w sercu konińskiej Starówki sprzed lat? Dawniej w tym miejscu mieściła się baza konińskiego PKS oraz śródmiejski przystanek, który jako twór tymczasowy miał postać kilka lat, z czasem tak się zadomowił, że dworcem PKS zaczęliśmy go nazywać!

Po wielu latach pięknej rewitalizacji dokonało w tym miejscu Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Koninie.

Warto przypomnieć, że nasza spółka miejska podczas Gali 27 lutego 2022 roku w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Koninie otrzymało tytuł PALLADOWY HIT 2021 za „Budowę trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kościelnej 8, Kościelnej 10 i Szarych Szeregów 2F w Koninie” organizowanym przez Instytut Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów – Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej.

Zdobyło także tytuł Budowa XXI wieku w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego Modernizacja Roku & Budowa XXI w. w kategorii „obiekty mieszkalne” za Rewitalizację terenu po byłej bazie PKS – II i III etap.

Udostępnij na: