Koninianie ruszyli tłumnie do parku!

Wybiła 13.00 w parku miejskim i czary opanowały to cudowne miejsce na mapie naszego miasta i licznie zgromadzone tam całe rodziny z grodu z koniem w herbie!

Wszystko za sprawą Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie, który od dekady wraz ze swoimi partnerami organizuje Zaczarowany Dzień Dziecka, w tym roku impreza odbyła się w ramach obchodów 40-lecia MDK, zwanego kuźnią talentów! Tę rodzinną imprezę „Witajcie w naszej bajce” patronatem objął Prezydent Miasta Konina.

Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji w tym: rodzinne gry i zabawy, konkursy z nagrodami, pokaz iluzjonisty, dmuchańce, strefa baniek mydlanek, warsztaty malowania z gipsu. Piękne miejsce, piękna atmosfera, której czaru dopełniały nieziemskie lody włoskie Pana Zenka… Będąc w parku nie mam na tyle silnej woli by odmówić sobie przyjemności ich zjedzenia!

W tym roku wspólnie bawiliśmy się w bajkowej krainie Akademii Pana Kleksa. Była to frajda dla dzieci, a dla rodziców wspaniała okazja, aby twórczo spędzić czas ze swoim pociechami, bawiąc się i rywalizując. Organizatorzy przygotowali różnorodne warsztaty, rozgrywki oraz czytanie bajek. Na scenie odbywały się  występy artystyczne, a wieczorem wystartował koncert w wykonaniu Wojowników Światła, prowadzonych przez Sylwię Dziardziel.

Było cudownie, do zobaczenia za rok! Znów będzie pięknie i bajecznie!

Udostępnij na: