Mamy się czym chwalić!

Pisałem już wielokrotnie, że mamy jedną z kilku najnowocześniejszych spalarni w naszym kraju i mamy się czym pochwalić. Jako miasto i region już wiele lat temu wdrożyliśmy system gospodarowania odpadami komunalnymi i jest on cały czas dopracowywany, doskonalony i jest to zauważane.

Warto przypomnieć, że nasza spółka miejska MZGOK w 2020 roku otrzymała prestiżową nagrodę „EkoSymbol 2020” , kapituła konkursu dostrzegła znakomite zarządzanie zakładem, wprowadzane innowacje technologiczne, nowości i ogromną dbałość o myśl ekologiczną, której tak bardzo dziś potrzebujemy.

Warto przypomnieć również, że podczas 57. Zjazdu Krajowego Forum Dyrektorów Oczyszczania Miast w tym roku nasza spółka miejska została wyróżniona Honorowym Dyplomem Heraklesa za szczególną wieloletnią działalność na rzecz tworzenia i rozwoju gospodarki odpadami w Polsce. To spore wyróżnienie branżowe.

Warto również zauważyć ostatnią nagrodę na rodzimym podwórku, podczas 24. edycji Gali Biznesu w Koninie w kategorii Eko – Firma statuetka Złotego Konia powędrowała do MZGOK Sp. z o.o.

Także chwalmy jeżeli mamy za co chwalić i bądźmy dumni z tego co mamy!

Z przemówienia Prezesa Henryka Drzewieckiego podczas konińskiej Gali Biznesu dowiedzieliśmy się, że spółka nie zamierza usiąść na laurach, a chce się nadal rozwijać i podążać za eko-trendami i planuje kolejne ważne inwestycje takie jak biogazownia.

Jeszcze raz gratuluję sukcesów i trzymajmy obrany kurs!

Tomek Biedziak

 

Udostępnij na: