Mistrzowie z Konina zameldowali wykonanie zadania!

Koniński MUSTANG zdobył tytuł Mistrza Polski w Koszykówce na Wózkach!

Mustang Konin w tym sezonie do końca pozostał NIEPOKONANY! Wielki finał Mistrzostw Polski w Koszykówce na Wózkach rozegrał się w Golinie, w Wielkopolsce 25 maja 2024. Puchar i tytuł MISTRZA POLSKI zasłużenie powędrował do niezwyciężonych w tym sezonie Zawodników Mustang Konin!

Nie był to jednak łatwy mecz, rywale Ortomedcio Scyzory Kielce od początku pokazali, że nie oddadzą tytułu Mistrza Polski bez walki! Ich początkowa przewaga nawet 2:15, zmobilizowała w końcu konińskich MUSTANGÓW i walka do końca toczyła się zaciekle, a końcówka wręcz mroziła krew w żyłach. Kosz za kosz i wreszcie sygnał zakończenia ostatniej kwarty z wynikiem 81:81. Ten wynik w połączeniu z poprzednim meczem, gdzie MUSTANG pokonał SCYZORY przewagą 20 punkt, nie pozostawił złudzeń gościom. Mistrzem Polski w Koszykówce na Wózkach został (po roku przerwy) MUSTANG KONIN!

Ogromnie się cieszymy i gratulujemy konińskim MUSTANGOM, rywalom z Orto-Medico Scyzory Kielce należy podziękować za waleczną postawę do końca!

Tuż po meczu i wręczeniu medali i pucharu jeden z zawodników Kamil Kornacki w towarzystwie kolegów z drużyny Mustang i kibiców oświadczył się pięknej Oliwii, jego oświadczyny zostały przyjęte!

Źródło zdjęć i informacji: Zuzanna Janaszek-Maciaszek