MZGOK zadbał o miłośników jeziorka Zatorze!

Nasza spółka miejska na ścieżce wokół jeziorka Zatorze ustawiła element edukacji ekologicznej zachęcający do segregacji odpadów komunalnych i wspólnej dbałości o środowisko naturalne, spacerujące dzieci mają dodatkową frajdę sprawdzając swoją wiedzę z tego zakresu. Może i my dorośli skorzystamy z tego dobrodziejstwa i poprawimy wyniki segregacji odpadów i odzysku surowców wtórnych w naszym mieście!

Przy okazji wykonania ogródka edukacyjnego MZGOK Sp. z o. o. przeprowadził modernizację oświetlenia alejki spacerowej przy jeziorku Zatorze, które od jakiegoś czasu nie działało. Oświetlenie jest zasilane z energii słonecznej czyli OZE, co znakomicie wpisuje się w politykę ekologiczną spółki.

Całkowity koszt remontu obejmujący mapy do celów projektowych, projekt budowlany modernizacji oświetlenia, projekt zagospodarowania terenu, zakup 16 akumulatorów, wymianę 32 żarówek LED, 16 regulatorów ładowania, zakup pilota do regulatorów CIS oraz wykonanie i montaż kosza edukacyjnego kosztował naszą spółkę miejską 32 021,84 zł i to wszystko dla nas mieszkańców. Wszystkie prace wykonali pracownicy MZGOK Sp. z o. o. , bez zlecania działań firmom zewnętrznym.

Dbajmy o dobro wspólne!

Teraz zamiast złowrogiego mroku nastąpiła światłość zachęcająca do wieczornych spacerów w tym urokliwym miejscu naszego miasta, brawo MZGOK!

Brawo MZGOK!

Udostępnij na: