Najpierw opłatek potem kolędy

Organizatorzy projektu „Trzeźwienie przez kulturę” w niedzielę (17 grudnia) zaprosili do auli kościoła pw.  św. Wojciecha na najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu Tria od Święta”. Przed koncertem, tradycyjnie, publiczność i artyści podzieli się opłatkiem! Życzenia świąteczno-noworoczne złożyli animatorzy projektu: Anna Wysocka i ks. Paweł Śmigiel.

– „Trio od Święta” tworzą świetnie zgrani ze sobą muzycy, którzy w tym roku postanowili oczarować nas nowym projektem. Narodził się on, co prawda, rok temu, ale realizowany jest dopiero w okresie bożonarodzeniowym! Cieszymy się, że od kilku lat na świąteczny koncert zaproszenie przyjmują lokalni muzycy, znani i lubiani wokaliści i instrumentaliści! Tym razem na naszym projekcie gości trio, które tworzą: Arkadiusz Sobolewski – gitary, Tomasz Brzeziński – piano  i Barbara Drop – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – powiedziała Anna Wysocka.!

Projekt  „Trzeźwienie przez kulturę” finansowany jest ze środków Miasta Konina i parafii św. Wojciecha przy współpracy z KDK.

Udostępnij na: