O urzędach, biletach miesięcznych – info z miasta!

Garść praktycznych informacji z naszego miasta!

Urząd Stanu Cywilnego w Koninie informuje, że od 1 września 2023 roku obsługa interesantów odbywała się będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

MZK w Koninie zaprasza od poniedziałku 28 sierpnia do nowego PUNKTU SPRZEDAŻY BILETÓW na targowisku na Starówce, wejście od ulicy Szarych Szeregów.

PKS w Koninie informuje o sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc wrzesień 2023 roku w uruchomionym tymczasowym punkcie sprzedaży biletów. Wcześniejsze wykupienie biletu miesięcznego pozwoli Państwu na uniknięciu kolejek przed kasami na początku września.

Pasażer, który pierwszy raz będzie chciał nabyć bilet miesięczny musi posiadać przy sobie aktualne zdjęcie lub dokument z aktualnym zdjęciem oraz inny potwierdzający prawo do zastosowania ulgi ustawowej (np. legitymacja szkolna/studencka, wypis z treści orzeczenia komisji lekarskiej itp.).

Uczniów i studentów, którzy nie posiadają jeszcze legitymacji uczeń/student a pierwszy raz zamierzają wykupić bilet miesięczny prosi się o pobranie załącznika Zamówienie na bilet miesięczny. Z wypełnionym drukiem należy zgłosić się do kas biletów miesięcznych.

TYMCZASOWE kasy biletów miesięcznych w Koninie przy ulicy Dworcowej 15

Koniński PKS wkrótce poinformuje o dacie uruchomienia kas biletowych w nowej lokalizacji w budynku dworca kolejowego.

Udostępnij na: