OFERTA NAJMU LOKALU HANDLOWO – USŁUGOWEGO PRZY ULICY TOPAZOWEJ 22A W KONINIE

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie oferuje do wynajmu lokal użytkowy przy ulicy Topazowej 22A w Koninie o charakterze biurowym, usługowym lub handlowo-usługowym.

Dane informacyjne:

Powierzchnia lokalu przeznaczona na prowadzenie działalności handlowej zlokalizowana jest na parterze w budynku wolnostojącym. Składa się on z dużej sali sprzedażowej, pomieszczenia biurowego i socjalnego, WC oraz korytarza. Lokal rozmieszczony jest z bardzo dobrą adaptacją na wszelkiego rodzaju działalność handlowo – usługową. Nieruchomość wyposażona jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, klimatyzacyjno-wentylacyjną, posiadająca ogrzewanie z cieplika miejskiego. Stan techniczny budynku: sprawny technicznie, w pełni funkcjonalny, posiadający aktualne przeglądy i dopuszczenia techniczno-budowlane. Lokal posiada 1 główne wejście.

Powierzchnia lokalu 125,4m2 w tym:

– Powierzchnia sprzedażowa: 105,1m2

– Pomieszczenie biurowe: 10,6m2

– Pomieszczenie gospodarcze: 3,8m2

– WC: 2,5m2

– Korytarz: 3,4m2

Niewątpliwą zaletą lokalu jest to, iż znajduje się on na dużym osiedlu mieszkaniowym, dzięki czemu adaptacja lokalu zwiększy komfort życia mieszkańców, którzy mogą oszczędzać czas i energię, korzystając z usług w sąsiedztwie.

Dojazd do nieruchomości jest bardzo dogodny zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem z rozwiniętą wokół infrastrukturą miejską oraz dużym ruchem pieszych.

Lokal dostępny od zaraz.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. Szczegółowe informacje pod numerem tel. (63) 245-75-41 lub w siedzibie Miejskiego TBS Sp. z o.o. w Koninie ul. 3 Maja 21.

Materiał promocyjny Miejskiego TBS Sp. z o. o. w Koninie

Udostępnij na: