Panowie, warto słuchać kobiet!

Wczoraj w kameralnej atmosferze odbył się 8. Koniński Kongres Kobiet, jak wspomniała na wstępie Ewa Jeżak – prezeska KKK impreza miała być na totalnym luzie i to się organizatorom udało.

Wydarzenie obfitowało w różne panele dyskusyjne w których prelegentki przekonywały, że nie są słabą płcią, że są dobrze zorganizowane, są multizadaniowe, że nie wymagają specjalnego traktowania, nie chcą być gorsze, chcą być nam równe, współuczestniczyć w życiu gospodarczym i politycznym, w którym przy wsparciu swoich partnerów i uczciwym podziale obowiązków znakomicie sobie radzą!

W panelu „Nadzieja jest kobietą” uczestniczyła dziennikarka i youtuberka Magda Mołek, która rzuciła karierę w telewizji i bezkompromisowo realizuje się w swoich autorskich spotkaniach z ciekawymi rozmówcami przekazując to w kobiecym stylu, twierdząc, że media są szalenie męskim światem. Zachęcała kobiety, że nigdy nie jest za późno na zatrzymanie się i rozpoczęcie wszystkiego od nowa, na swoich warunkach, w zgodzie z wewnętrznym głosem, kobiety powinny znaleźć czas na pobycie sam na sam ze sobą, spojrzenie sobie samej w oczy, poszukania dialogu z samą sobą, zadanie sobie trudnych pytań i próby odpowiedzi na nie.

Wydarzenie uświetniła swoim tańcem Martyna Kulig z Top Dance MDK Konin i Konińskiego Teatru Tańca, podziwialiśmy także pokaz bardzo kobiecych kreacji firmy My Mania, będący zaprzeczeniem pokazów mody ze światowych wybiegów, które głównie szokują, Ewelina Kantarowska dba o to, by kobiety w jej kreacjach czuły się wyjątkowe, kobiece i piękne i trzeba przyznać uczciwie, że jej się to udało!

Panowie, może czas się nieco uderzyć w pierś i wesprzeć nasze partnerki w życiu codziennym, dając im trochę czasu na przemyślenia, samorealizację i spełnianie własnych marzeń i dążeń, tylko kobieta spełniona będzie jak piękny kwiat w pełnym rozkwicie i przeniesie to szczęście na wasz związek.

Udostępnij na: