Piosenka literacka z Arturem Barcisiem!

Jeśli lubicie piosenki, w których tekst jest równie ważny jak muzyka, w dodatku zaśpiewanych w sposób oryginalny i niebanalny, to musicie zjawić się 23 czerwca na konińskim bulwarze!

Wtedy odbędzie się już po raz trzynasty Wojewódzki Konkurs Piosenki Literackiej. Na scenie zaprezentuje się ponad 30 wykonawców z piosenkami do których teksty pisali Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski czy Jacques Brel, by wymienić tych najbardziej znanych. A na koniec podczas podsumowania konkursu – sensacja i uczta artystyczna! – występ gwiazdy wieczoru Artura Barcisia.

Wszyscy znamy Artura Barcisia jako aktora teatralnego i filmowego; znamy jego kreacje w telewizyjnych serialach komediowych. Ale niewielu koninian miało okazję zobaczyć go na scenie śpiewającego. Trzeba tutaj dodać, że jego solowy występ to nie tylko mistrzowsko wykonywane piosenki. To również anegdoty i opowieści zza teatralnych kulis. Będzie więc to wieczór pełen humoru i refleksji. Pan Artur Barciś zasiądzie również w Jury Konkursu. Zapraszamy!

Program imprezy:

– godz. 15.30-18.00 – przesłuchania konkursowe (ze względu na duże zainteresowanie
konkursem zaczynamy pół godziny wcześniej niż zaplanowano
pierwotnie)

– godz.19.00-21.00 – koncert laureatów oraz gwiazdy wieczoru – Artura Barcisia!

Udostępnij na: