Potrzebujesz wynająć tanio przestrzeń magazynową?

Robisz remont, prowadzisz działalność gospodarczą i przydałby się podręczny magazyn w centrum miasta? Być może jesteś zbieraczem różności i dziwnym zbiegiem zdarzeń właśnie skończyło ci się miejsce, a są to rzeczy, których nie wyrzucisz? Może sprzedałeś mieszkanie, które musisz przekazać kupującemu i na krótki okres czasu do przeprowadzki przydałaby się bezpieczna przestrzeń magazynowa?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś lub odpowiedziałeś twierdząco, to nasza spółka miejska ma dla ciebie idealne rozwiązanie! PGKiM Sp. z o. o. w Koninie posiada w swojej ofercie do wynajęcia na okres krótkoterminowy lub długoterminowy hale magazynowe na terenie Targowiska Miejskiego przy ulicy 11 Listopada 7a.

Jakie są atuty tej propozycji? Praktycznie w centrum miasta, z możliwością całodobowego dostępu do magazynu, teren bazaru jest dozorowany całodobowo wraz monitoringiem wizyjnym!

Większość pawilonów ma powierzchnię około 10 m2, cena za wynajem 1m2 to tylko 20,oo zł netto, podsumowując za około 246,00 zł brutto możecie wynająć halę z drzwiami lub jeżeli potrzebujecie szerokiego wjazdu to wybierzecie halę z podnoszoną roletą!

– Wychodzimy na wprost oczekiwaniom mieszkańcom Konina, oferując bardzo elastyczną formę wynajmu powierzchni magazynowych na bezkonkurencyjnych warunkach! Zapraszam do korzystania z naszych usług – skomentował Michał Zawadzki, Prezes PGKiM Sp. z o. o. w Koninie.

Kontakt:

PGKiM Sp. z o. o. w Koninie

Tel. 509 827 751

Tel. 510 114 881

Materiał promocyjny

 

Udostępnij na: