Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

Starosta Koniński i Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie zaprosili na powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej, uroczystości odbyły się 12 października w ZSEU w Żychlinie.

Pracownicy szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Koniński, spotkali się na uroczystej akademii 12 października, o godz. 13.00 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Była to doskonała okazja, aby nagrodzić tych, którzy w ostatnim roku swoją wyróżniającą się pracą z uczniem szczególnie zapisali się na kartach edukacji. Rok ten jest szczególnym dla polskiej edukacji, dlatego też młodzież oraz nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie przygotowali etiudę będącą wspomnieniem 250 rocznicy powstania  Komisji Edukacji Narodowej. Kostiumowe przedstawienie w duchu oświecenia idealnie wpisało się w powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Jako, że żychlińska szkoła dobrą gastronomią stoi to spotkanie zakończył pyszny poczęstunek przygotowany przez uczniów pod okiem nauczycieli kierunków gastronomicznych.

Miło było również zobaczyć mojego serdecznego kolegę Kubę Przerwę w podwójnej roli: wytrawnego prowadzącego uroczystość w stylowym stroju oraz nowej roli nauczyciela tejże placówki szkolnej.

Jakubie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, życzę Tobie oraz wszystkim pracownikiem placówek edukacyjnych zadowolenia z pracy i uczniów, którzy docenią Wasz trud i zaangażowanie!

Udostępnij na: