Pozbądź się z domu, mieszkania lub biura nieproszonych gości!!!

Przedstawiamy ofertę dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Zajmujemy się wdrażaniem systemu HACCP, BRC, IFS posiadamy uprawnienia jako Auditor wewnętrzny systemu HACCP, ISO 22000:2018, Auditor wewnętrzny BRC Food, Auditor wewnętrzny IFS Food, Pełnomocnik systemu HACCP, ISO 22000:2018, Pełnomocnik systemu BRC Food oraz IFS Food. Ponadto zajmujemy się zwalczaniem szkodników i drobnoustrojów oraz zabezpieczaniem obiektów przed szkodnikami zgodnie z GMP, GHP, HACCP, BRC, IFS. Tworzymy dokumentację, oraz niezbędne plany jak i przeprowadzamy audyty w ramach prac biologa terenowego.

Wykonujemy wszelkie usługi dezynfekcyjne polegajace na eliminacji drobnoustrojów. Podczas zabiegów niszczymy bakterie, wirusy, pierwotniaki, roztocza i grzyby oraz neutralizujemy nieprzyjemne zapachy. Każda usługa dezynfekcyjna ze względu na rózne spektrum zagrożenia jest oceniana indywidualnie i na jej podstawie dopiero są dobierane odpowiednie urządenia, preparaty jak i metody wykonania. Wykonujemy dezynfekcję ogniskową w miejscach gdzie już stwierdzono obecność szkodliwych organizmów jak i profilaktyczną w celu niedopuszczenia do rozwoju chorobotwórczych patogenów.

W celu skutecznej dezynfekcji stosujemy opryski grubo i drobno kropliste, lampy UV, Zamgławiacze termiczne i ULV jak i ozonatory.

Usługa dezynsekcyjna polega na likwidacji niepożadanych insektów jak i ich poczwarek, larw i jaj. Do wykonywania usług stosujemy mteody fizyczne, chemiczne, mechaniczne i biologiczne. W zależnosci od danej sytuacji stosujemy insektycydy w płynie jak i żelu, pułapki, lepy, feromony i atraktanty, urządzenia UV itd. Dezynsekcja odbywa się przy zastosowaniu róznego rodzaju opryskiwaczy, zamgławiaczy ULV i termicznych, ozonatorów, fumigatorów.

Świadczymy usługi zwalczania insektów takich jak: pluskwy, osy, szerszenie, karaluchy, prusaki,meszki, muchy, wszy, pchły, mrówki, mole, kleszcze, komary, wołek zbożowy, trojszyk oraz wiele innych owadów łącznie ze szkodnikami drewna.

Deratyzaja polega na skutecznej eliminacji zagrożenia związanego z aktywnością gryzoni. Podobnie jak w dezynsekcji w deratyzacji wykorzystuje się metody chemiczne, fizyczne, mechaniczne oraz biologiczne.  W celu wyeliminowania zagrożenia stosujemy różnego rodzaju profesjonalne rodencytydy, chwytacze, pułapki, karmniki, atraktanty jak i inny niezbędny sprzęt w celu skutecznego i efektywnego przeprowadzenia usługi. Do najpopularniejszych zwalczanych szkodników zaliczamy: szczury, myszy, nornice, krety, kuny, łasice itd. W zależności od gatunku szkodnika jak i miejsca jego występowania dobierana jest przez naszego technika odpowiednia metoda deratyzacyjna.

DEZYNFEKCJA

DEZYNSEKCJA

DERATYZACJA

Zapraszamy do współpracy

DDD KAJA

Konin-Chorzeń, ul. Makowa 2A

http://www.dddkaja.pl/

E-mail: biuro@dddkaja.pl

Tel. 608 180 048

Tel. 534 818 733

Materiał promocyjny DDD KAJA

 

Udostępnij na: