Projekt Jesień w Marinie Gaj!

Po intensywnym lecie przyszedł czas na Projekt Jesień, czy było bardziej gorąco jak podczas letniej fiesty? Chyba tak…

Miałem przyjemność skorzystać z zaproszenia na ten magiczny wieczór w Marinie Gaj, salę i zgromadzonych gości swoją muzą rozgrzewali do czerwoności NeeVald, Kulterman i Banan On Sax na swoim magicznym saksofonie!

Cieszy fakt, że mamy tak klimatyczne miejsce w naszym mieście z wykwintną kuchnią dopracowaną w każdym calu przez Dawida Łagowskiego z zespołem, menadżerka Asia Sypniewska znakomicie motywująca swoją ekipę, ludzi, którzy tak jak ona pokochali to miejsce i widać to w ich zaangażowaniu! W takiej konfiguracji to nie mogło się nie udać!

Fajnie, że mamy w Koninie miejsce wyznaczające trendy w gastronomii i organizacji eventów, z racji współpracy z różnymi obiektami turystyczno-gastronomicznymi w naszym kraju bywam w różnych miejscach i zaprawdę powiadam Wam nie mamy powodów do kompleksów!

To był ognisty wieczór, z niecierpliwością czekam na koniec zimy i otwarcie sezonu, będzie się tu działo!

Cieszy również fakt, że NeeVald, gość z Konina, który odniósł spektakularny sukces wraca do macierzy i rozgrzewa parkiet do czerwoności wraz z kumplami!

Sukces wymaga wizji, wiary, determinacji i ogromnej dozy lokalnego patriotyzmu i to wszystko posiada współwłaściciel tego magicznego miejsca Maciej Zaradzki, który z otwartą przyłbicą mówi: kocham Konin, kocham moje miasto! I za to gościa szanuję!

Pokochajmy wszyscy nasze miejsce na ziemi, uwierzmy w to, że przy wspólnym zaangażowaniu mamy się czym pochwalić, weźmy przykład z przedwojennych mieszkańców grodu z koniem w herbie, którzy po zaborach, I Wojnie Światowej mieli mniej jak my, a kochali i zmieniali to miasto z dumą tytułując się nawet po śmierci „OBYWATEL MIASTA KONINA”!

Wiara uskrzydla, uwierzmy i pokochajmy nasze miasto KONIN!

Materiał promocyjny

Udostępnij na: