Serwisuj opony i klimatyzację w Pewiku!

Sezon zimowy dobiegł końca, Pewik zaprasza do swojego warsztatu na wymianę opon  i serwis klimatyzacji od poniedziałku do soboty.
Warto przygotować auto do częstszych podróży, założyć odpowiednie opony, sprawdzić i odgrzybić swoją klimatyzację po zimie.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Koninie zaprasza do swojego warsztatu i skorzystania z następujących usług:
– naprawy i wymiany opon z wyważaniem pompowania opon azotem,
– ozonowania wnętrza pojazdu serwisu,
– czyszczenia i odgrzybiania systemu klimatyzacji,

W przypadku ozonowania nie są używane żadne środki chemiczne. Wytwarzanie ozonu oparte jest na technologii lamp szklano – stalowych powlekanych platyną. Przy pomocy promieni wysokiego napięcia i promieni UV tworzy się ozon, który w postaci gazowej po wprowadzeniu do kanałów wentylacyjnych niszczy wszelkie bakterie i wirusy. Ma on bardzo silne właściwości odkażające i dociera do miejsc, których nie da się wyczyścić mechanicznie. Jednocześnie jest bezpieczny i nie odbarwi wnętrza auta. Wszystkie tworzywa, skóry i obicia tapicerskie zachowają swój kolor.

Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji może być wykonane ultradźwiękowo zamieniając płyn dezynfekujący w mgłę, ale również za pomocą najnowszej dostępnej na rynku metody „tunap”, która szybko usuwa osady oraz zanieczyszczenia powstałe na parowniku. Usuwa grzyby, pleśń i nieprzyjemne zapachy.

PWiK Sp. z o. o. Konin, ul. Poznańska 49
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 20.00 oraz w soboty w godzinach 6.00 – 14.00

Tel. (63) 240 39 35
Tel. 603 031 463

Materiał promocyjny PWiK Sp. z o. o. w Koninie

Udostępnij na: