Nowoczesny pojazd asenizacyjny we flocie PWiK Sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Koninie od blisko roku czekało na zamówiony nowy trzyosiowy pojazd asenizacyjny. Od kilku dni jest w użyciu i świadczy usługi dla Klientów spółki. Wyposażony jest w zbiornik o czynnej pojemności 13,5 m3 i pompę, która znacznie skraca czas usługi opróżniania zbiorników bezodpływowych. Kompresor wyposażony jest w tłumik hałasu i filtr powodujący oczyszczenie powietrza z bioaerozoli. Układ ssąco-tłoczący przystosowany jest do pracy ciągłej i pozwala na zasysanie ścieków z głębokości 8 metrów od poziomu gruntu. Pojazd dzięki skrętnej tylnej osi ułatwia manewrowanie przy posesjach w gęstej zabudowie. Jest uzupełnieniem floty samochodów w spółce i zapewnia ciągłość realizacji usług asenizacyjnych.

PWiK świadczy usługi asenizacyjne na terenie miasta Konina oraz gmin Stare Miasto, Kazimierz Biskupi, Golina, Kramsk, Rzgów, Krzymów, Sompolno, Rychwał, Ostrowite, Skulsk, Wierzbinek Gizałki, Słupca i Lądek. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie przyjmowania osadów  z indywidualnych systemów oczyszczania ścieków, obsługujących gospodarstwa domowe, obiekty usługowe lub budynki użyteczności publicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oraz profesjonalne i rzetelne podejście do problemów związanych z gospodarką ściekową i osadową, stawiają nas jako godnego i zaufanego partnera.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Cennik dostępny jest na stronie https://pwik-konin.com.pl/uslugi/uslugi-asenizacyjne-szamba-przydomowe-oczyszczalnie-sciekow/
Kontakt: 63 240 39 93 lub 609 77 88 84, e-mail: wywoz.sciekow@pwik-konin.com.pl

Materiał promocyjny PWiK Sp. z o. o.

Udostępnij na: