Urodzinowy rejs, że hej!

W sobotę 6 lipca Marina Gaj świętowała swoje 4. urodziny, swoje imieniny świętował razem z nami NeeVald czyli Piotrek Niwald!

Piotr to nasz ziomal, zanim stał się  jedną z ikon muzyki house i klubowej to właśnie na deskach konińskich scen stawiał swoje pierwsze muzyczne kroki na imprezach tanecznych, których motywem przewodnim była muzyka house, której pozostał wierny do dziś! Pomimo dużej popularności, nigdy nie zapomniał o swoich konińskich korzeniach i o przyjaciołach z którymi dorastał. Lubi wracać do swojego matecznika i wspólnie się bawić, tak też było i tym razem!

Około godziny 19.00  wypłynęliśmy na 3. godzinny rejs BUMBU BOAT PARTY! Na pokładzie na gości czekał bar i gorąca muzyka! Czadu na pokładzie Dziwożony dali przyjaciele NeeValda: Kasia Malenda, Jacob A, Banan On Sax, Bari (Sax Live), Pookachu, D – JO Violin, Patrick On Trumpet, DJ’S, Malvee, Bartes, Loui PL, Tommy Gustav, Pequeño, Kulterman, PO1NY, DISCOUPLE, TOM45 & MOYSIEJ, Skipek, DJ Bolo, DJ DUST, Maxx, Dj Flor, Daso, ZILM, Kumin!

Było gorąco i tanecznie, a gdy za sterami miksera stanął sam solenizant to zawrzało i zrobiło się jeszcze goręcej, miałem wrażenie, że razem z nami bawiły się wszystkie ryby z jezior przez które mknęliśmy naszą roztańczoną łajbą!

Gdy około 22.00 wróciliśmy do przyjaznej Mariny Gaj, goście wytańczeni i wyluzowani postanowili sięgnąć po talerze pełne pyszności z nowej karty tej kultowej już restauracji! Jeśli ktoś wolał zakąsić coś pieczystego to chłopaki przygotowali na grillu pyszną pierś z kurczaka, kiełbasę i karkówkę, do której serwowali popisowy humus!

Jeśli myślicie, że wytańczeni grzecznie zjedli i udali się na spoczynek do swych domostw to nic bardziej mylnego, impreza zapłonęła na nowo tym razem w namiocie eventowym w marinie, znów zrobiło się tanecznie i gorąco!

To moja kolejna impreza którą mogłem uwiecznić za pośrednictwem swojego aparatu, choć jestem tu stałym gościem to Asia Sypniewska wraz ze swoim zespołem nie przestaje mnie zachwycać i zaskakiwać! Niezmienne jest to, że wszystko jest perfekcyjnie dograne i dopięte na ostatni guzik! Super impreza taneczna na statku, ale z dbałością o bezpieczeństwo bawiących się gości! Cały czas za roztańczoną Dziwożoną płynęli nasi aniołowie stróżowie, gotowi nieść pomoc, gdyby ktoś wypadł za burtę! Kursy motorowodne Megalodon, warto zajrzeć na ich stronę jeśli planujecie zdobyć uprawnienia na skuter wodny czy motorówkę lub potrzebujecie zabezpieczenia medycznego przy organizacji eventów i imprez firmowych!

Partnerami wydarzenia byli Xtreme Fitness Gyms oraz Max Marine, która przygotowała dla gości kameralne targi Bayliner, podczas których mogli się zapoznać z najnowszymi trendami w świecie luksusowych łodzi motorowych.  Była to również  doskonała okazja, by zanurzyć się w świecie wyjątkowych doświadczeń, które łączą pasję do żeglowania z najwyższą jakością i wyrafinowaniem.

Gdy rozmawiałem z Maciejem Zaradzkim, jednym z właścicieli Mariny Gaj to mi się przyznał, że zawsze chciał mieć dyskotekę! Bracie szacun, żeście zorganizowali taką dyskotekę, że okoliczne ryby tańczyły i śpiewały razem z nami! W tym miejscu składam Tobie Maćku i Sławku najlepsze życzenia dalszego rozwoju, stworzyliście świetne miejsce będące swoistą ambasadę dobrego smaku, powierzyliście to miejsce takim fachowcom jak Dawid Łagowski i Joasia Sypniewska, a oni wraz z resztą zespołu pięknie je rozwijają i płyniecie wraz ze swoimi gośćmi ku kulinarnej przygodzie!

Warto śledzić fanpage Mariny Gaj, dzieje się tu wiele ciekawych wydarzeń, na które bilety znikają jak ciepłe bułeczki! Marina Gaj to klimatyczne miejsce, gdzie warto wpaść na przepyszny obiad, warto też skorzystać z opcji zatrzymania się na dłużej w domku na plaży lub w domku na wodzie!

Materiał promocyjny Marina Gaj

Udostępnij na: