Spotkanie z zarządcami budynków wielorodzinnych w MPEC-Konin

W piątek, 24 września 2021 r. odbyło się spotkanie z zarządcami budynków wielorodzinnych, które MPEC-Konin zaopatruje w ciepło. W spotkaniu uczestniczyli: z-ca Prezydenta miasta Konina Paweł Adamów oraz Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych UM w Koninie Maria Radoch.
W pierwszej części spotkania przedstawiciele Spółki zapoznali zgromadzonych z informacjami na temat: aktualnie prowadzonych przez MPEC-Konin inwestycji, przygotowania MPEC – Konin do sezonu grzewczego 2021/2022, jak również politykę informacyjną spółki wobec odbiorców ciepła. W drugiej części natomiast odbyła się merytoryczna dyskusja dotycząca taryf ciepła, usług konserwacyjnych oferowanych przez MPEC czy też wyzwań stojących przed ciepłownictwem w kontekście polityki klimatycznej UE.
Zaproszeni goście poruszyli wiele kwestii nurtujących mieszkańców, korzystających z ciepła systemowego. Wspólny cel jest się jeden: współpraca i maksymalna ochrona odbiorcy ciepła przed skutkami zmian dotyczących ciepłownictwa, które nas czekają w najbliższej przyszłości.

Źródło: MPEC-Konin Sp. z o.o.

Udostępnij na: