TOWARZYSKIE SPOTKANIE PRZEDSIEBIORCÓW WIELKOPOLSKI WSCHODNIEJ

W miniony piątek w pięknych okolicznościach przyrody w Marinie Gaj towarzysko spotkali się przedsiębiorcy z Wielkopolski Wschodniej na spotkaniu zorganizowanym przez Konińską Izbę Gospodarczą wraz z partnerami BNP PARIBAS oraz gospodarzem miejsca.

Podczas powitania gości Prezes KIG Mateusz Kowalewski powiedział, że przyszło nam żyć w ciekawych czasach, ale jednocześnie bardzo trudnych, obarczonych globalną niepewnością, dlatego tym bardziej przedsiębiorcy powinni się spotykać, rozmawiać i w wielu ważnych dla regionu sprawach mówić jednym głosem. Taką właśnie możliwość daje członkostwo w Konińskiej Izbie Gospodarczej, która zamierza być swoistą platformą umożliwiającą przedsiębiorcom takie spotkania. W planach są kolacje biznesowe i inne ciekawe projekty. Mateusz Kowalewski zachęcił zgromadzonych, by zbyt długo nie siedzieli w jednym towarzystwie przy jednym stoliku, a poznawali nowych ludzi, by rozmowy trwały, a wizytówki „tańczyły”.

Organizatorzy przygotowali dla gości wiele atrakcji, muzykę na żywo, znakomite jedzenie i widoki w których człowiek w pobliżu wody znakomicie się relaksuje i otwiera na nowe kontakty. Można było skorzystać z możliwości jazdy testowej elektrycznymi autami marek BMW I Jaguar, ale nowości nowościami – była również możliwość jazdy kultowymi autami z XX wieku, które dla wielu z nas były pierwszymi samochodami w życiu czyli Fiatem 126p i 125p.

Pomimo, że na sali byli sami dorośli uczestnicy to chętnie wzięli udział w zabawie będącej jednocześnie konkursem z ciekawą nagrodą, polegającej na podaniu ilości klocków w słoiku. Zwycięzca, który był najbliżej ich faktycznej ilości, skwitował to krótko: „wiadomo, kto układa klocki z wnukami”!

Jeżeli prowadzicie biznes i nie jesteście jeszcze członkami Konińskiej Izby Gospodarczej to warto przemyśleć decyzję o przyłączeniu się do tej prężnie rozwijającej się instytucji pozarządowej, zrzeszającej podmioty gospodarcze oraz gminy miejskie i wiejskie. Od początku swojego istnienia KIG podejmuje działania zmierzające do rozwoju przedsiębiorczości w nowoczesnych formach organizacyjnych, gromadzi i rozpowszechnia informacje dotyczące nawiązywania kooperacji gospodarczej w kraju i za granicą, udziela podmiotom gospodarczym pomocy w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych, organizacyjnych i prawnych. Wszystkie działania izby ukierunkowane są na wspieranie i promocję firm członkowskich, ale nie tylko, bowiem w wielu organizowanych przez nią imprezach uczestniczą także firmy niezrzeszone. To będzie na pewno dobra decyzja wspierająca rozwój Waszej Firmy w tych trudnych i niepewnych czasach.

Materiał promocyjny KIG

Udostępnij na: