Trwają Dni Konina 2023! Korzystajmy!

Program tegorocznych Dni Konina jest przebogaty i myślę, że korzystacie z tego niecodziennego oceanu atrakcji, który zalał nasze miasto!

Pierwszy dzień zaśpiewała dla Was Natalia Schroeder i Michał Szpak, w drugi dzień już było ostrzej nasza kochana Sylwia Dziardziel wraz ze swoim zespołem rozgrzali do czerwoności widownię przed koncertem Kazika z Kultem, którzy dali popalić Waszym bębenkom usznym!

Obejrzyjcie zdjęcia, przypomnijcie sobie jak się bawiliście, dzięki zdjęciom Pawła Figurskiego możecie zobaczyć konińskie błonia podczas koncertów.

Jeśli Konin to nie obyło się oczywiście bez koni, na Konin CUP 2023 miłośnicy tych pięknych i mądrych zwierząt mogli oglądać je w pięknym  zespoleniu z jeźdźcem w skoku przez przeszkody. Podziwiać ich partnerstwo i wzajemne zaufanie!

Dziś sporo się dzieje na Stacji Koninkowo na Bulwarze Nadwarciańskim, od godziny 15.00 trwają tam przesłuchania w XII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Literackiej, a na 19.30 zapraszam Was w imieniu Organizatorów na Koncert Galowy!

Bawcie się i korzystajcie!

Wykorzystano zdjęcia z fanpage Konin. Tu płynie energia autorstwa Mirosława Jurgielewicza i Pawła Figurskiego.

Udostępnij na: