Turbo Rutecki zaprasza na kursy, skorzystaj z rabatu!

„TURBO” organizuje kurs na operatora koparko-ładowarki kl. III oraz kurs „Rusztowania budowlano-montażowe metalowe – montaż i demontaż” zapisy chętnych trwają na bieżąco. Zajęcia teoretyczne i praktyczne będą odbywać się w siedzibie firmy przy ulicy Poznańskiej 47, bez konieczności dojazdu na praktyki do innych miast.

Turbo zaprasza również do udziału w kursie ADR, jeżeli jesteś posiadaczem Konińskiej Karty Mieszkańca to na każdy z kursów otrzymasz 5 % rabatu od ceny podstawowej!

Organizowane kursy ADR pozwalają zapoznać się w szczegółowy sposób z zasadami przewozu materiałów niebezpiecznych. Szkolenia są przeznaczone do konkretnych grup:
– kierowców, którzy chcą podjąć pracę związaną z transportem towarów niebezpiecznych,
– doradców ADR,
– pozostałych osób uczestniczących w operacjach transportowych materiałów niebezpiecznych.

Ze względu na stale rosnącą na rynku ilość firm, które zajmują się materiałami niebezpiecznymi, zdobycie uprawnień z zakresu ADR znacznie może poszerzyć Twoje kwalifikacje zawodowe i zwiększyć szansę na zatrudnienie w branży transportowej. Kursy ADR, które oferujemy przygotowują do pracy z materiałami niebezpiecznymi zarówno osoby, które chcą się nauczyć wszystkiego od podstaw, jak i tych, którzy oczekują rozszerzenia swojej wiedzy oraz przedłużenia uprawnień po kursie doszkalającym. Kursy ADR kończą się egzaminem, co gwarantuje uzyskanie odpowiednich uprawnień do pracy oraz bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywania swoich obowiązków.

W Turbo zrobicie również kurs na operatora suwnicy!

Zadzwoń by poznać szczegóły:
☎️ 500 076 890

☎️ 63 2425731

Materiał promocyjny

Udostępnij na: