Zapraszamy na powiatowe obchody Dni Rodzicielstwa Zastępczego!!!

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego obchodzony jest w Polsce 30 maja. Rodziny zastępcze z powiatu konińskiego świętować będą z tej okazji 7 czerwca (środa) w Kazimierzu Biskupim. To doskonała okazja do spotkania się i podziękowania rodzicom zastępczym za ich wytrwałość i wysiłek, jakiego na co dzień się podejmują.

Szósta edycja imprezy odbędzie się, tradycyjnie, w Kazimierzu Biskupim. Rodziny zastępcze z powiatu konińskiego spotkają się 7 czerwca o godzinie 10.00 w kazimierskim Amfiteatrze, gdzie czas umilą im m.in. spotkania w ramach cyklu „edukacja też atrakcja”. Później (o godz. 11.10) w Klasztorze Misjonarzy Świętej Rodziny wezmą udział w rodzinnej modlitwie, a od 11.30 do 14.00 bawić się będą na przyklasztornym placu podczas festynu rekreacyjno-sportowego. Wszyscy uczestnicy imprezy ugoszczeni zostaną kiełbaską z grilla, słodkościami oraz napojami.

Organizatorami VI Powiatowych Dni Rodzicielstwa Zastępczego są: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie, Powiat Koniński i Gmina Kazimierz Biskupi.

Źródło: Marta J. Bagrowska Powiatowy rzecznik prasowy

Udostępnij na: