Złote serduszka w cenie!

Wszyscy włożyli całe serducha by otworzyć Wasze serducha i portfele i nazbierać jak najwięcej do orkiestrowych skarbonek!

Sierżant Pyrek, strażacy, tancerze, fryzjerzy, młodzi ratownicy, piosenkarze, nie sposób wymienić wszystkich ludzi dobrej woli zaangażowanych w to czynienie dobra w Koninie podczas 32. Finału WOŚP. Prezydent Korytkowski wraz ze swoim zastępcą sprawnie ogromny tort kroili i również do puchy kasę zbierali, co ciekawsze kawałki tortu jak chociażby te z serduchem drożej oferowali, aż w prezydenckiej puszce prawie 1600 zł się znalazło!

Najwięcej emocji jak przy każdym finale gromadzi licytacja złotych serduszek i tu na szczególną uwagę zasługuje gest naszej spółki miejskiej MZGOK, która rok temu wylicytowała złote serduszko za kwotę 15 000 złotych i przekazała je ponownie na licytację, jak stwierdził Henryk Drzewiecki, prezes spółki „nie jesteśmy kolekcjonerami złotych serduszek, one mają krążyć i przynosić dobro”!

I tak się też stało bo sąsiedzi zza miedzy – ZUO Sp. z o. o. w Koninie wylicytował przekazane serduszko za kwotę 16 000 zł. MZGOK wziął udział w licytacji tegorocznego serduszka i wylicytował je za kwotę również 16 000 zł, także dwa serduszka zasiliły puszkę finałową kwotą 32 000 złotych. Prezes MZGOK zobowiązał się publicznie, że wylicytowane serduszko trafi ponownie na licytację podczas przyszłorocznego finału, brawo nasza spółka miejska, brawo my wszyscy, którzy się przyczyniliśmy choć symboliczną złotówką by ta szczytna akcja się rozwijała, by angażowały się w nią kolejne pokolenia i byśmy bili kolejne rekordy!

Jak poinformował w nocy Sztab 704 WOŚP – mamy rekord, do chwili obecnej zebrano 501 594,03 zł, BRAWO MY!

Udostępnij na: