Będzie się działo!

Od 10 lat Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie organizuje Zaczarowany Dzień Dziecka. W tym roku, w ramach  obchodów 40-lecia placówki, impreza będzie wyjątkowa, bo dwudniowa! ,,Witajcie w naszej bajce” odbędzie się w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA oraz w Parku im. Fryderyka Chopina w Koninie. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Konina.

Już 1 czerwca zapraszamy Was do Sowy, gdzie od godz. 12 czeka wiele atrakcji: zumba z Justyną,Rodzinny Turniej Sportowy z pucharami.  Do wygrania :  vouchery do Centrum Nauki Kopernik, Planetarium i Strefy SOWA.

Wejściówka do Strefy SOWA  z rabatem 50 %  (10 zł )

Natomiast 2 czerwca w parku im. Fryderyka Chopina ,,Zaczarowany Dzień Dziecka” rozpocznie się od godz. 13.00!

Wśród atrakcji m.in.: koncert  w wykonaniu Akademii Wokalnej MDK, rodzinne gry i zabawy, konkursy z nagrodami dla młodszych i starszych, pokaz iluzjonistyczny, darmowe dmuchańce, strefa baniek mydlanek, warsztaty malowania z gipsu, food trucki.

Tradycyjnie od godziny 13.00 dzieci z rodzicami wezmą udział w licznych konkursach i zabawach przygotowanych przez partnerów akcji.

W tym roku będziemy wspólnie bawić się w bajkowej krainie Akademii Pana Kleksa. Nasz Dzień Dziecka to frajda dla dzieci, a dla rodziców wspaniała okazja, aby twórczo spędzić czas ze swoim pociechami, bawiąc się i rywalizując. W parku nie zabraknie również tradycyjnych, festynowych atrakcji takich jak: stoiska handlowe i gastronomiczne. Przygotowaliśmy różnorodne warsztaty, rozgrywki oraz czytanie bajek. Na scenie będą się odbywać występy artystyczne, a wieczorem koncert w wykonaniu Wojowników Światła, prowadzonych przez Sylwię Dziardziel.

W międzyczasie odbędzie się rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie super nagród.

 

Zapraszam wszystkich serdecznie w imieniu Organizatorów! Będzie pięknie i bajecznie!

Udostępnij na: