Biało-czerwono w hali „Rondo”!

Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski zaprosił mieszkańców naszego miasta do wspólnego kibicowania i dopingowania naszej drużyny podczas meczu z Meksykiem. Przybyły całe rodziny, starsi i młodsi by wspólnie na wielkim ekranie obejrzeć pierwszy mecz naszych chłopaków, większość kibiców ubrała szaliki, czapeczki i na hali zrobiło się pięknie biało-czerwono!

Wspólnie przeżywaliśmy nerwowe sytuacje na boisku, większość wstała z krzeseł z nadzieją, gdy Robert przygotowywał się do wykonania rzutu karnego, ogromnymi brawami powitano na boisku Krystiana Bielika, sporo braw zgarnął Wojtek Szczęsny po każdej udanej interwencji!

Zawsze mogło być lepiej, ale udało się nam utrzymać remis do końca meczu i dopóki piłka w grze to możemy mieć nadzieję, że nasze chłopaki się rozkręcą!

Podczas przerwy „Medyczki” zaprezentowały pokazowy trening, odbyły się konkursy z nagrodami, w jednym z nich szczęśliwiec wygrał piłkę z autografem Krystiana Bielika.

Kolejna okazja do wspólnego kibicowania już 26 listopada, kiedy to zagramy z reprezentacją Arabii Saudyjskiej, serdecznie zapraszam w imieniu Organizatorów na godzinę 14.00, niech znów zrobi się na hali „Rondo” biało-czerwono, a emocje i poczucie wspólnoty rozgrzeją budynek do czerwoności!

Udostępnij na: