Damian Kruczkowski zostaje ponownie dyrektorem konińskiej książnicy!

Drodzy Państwo,
zarządzeniem nr 191/2022 z dnia 29 grudnia 2022 r. Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski powołał mnie na stanowisko dyrektora MBP w Koninie na kolejnych 7 lat.
Wszystkim Państwu dziękuję za dotychczasową współpracę i to, że mogliśmy wspólnie tworzyć bibliotekę otwartą i wrażliwą na wszystkich i dla wszystkich. Wierzę, że przez te 7 lat, które przed nami, wspólnie będziemy działać na rzecz rozwoju konińskiej książnicy. Biblioteka jako trzecie miejsce. Miejsce odpoczynku, relaksu, zdobywania wiedzy, miejsce pełne kultury, w którym można kreatywnie spędzić czas, to cel i kierunek rozwoju MBP w Koninie. To już działo się przez ostatnie blisko 4 lata, co zostało zauważone na wielu płaszczyznach, w wielu miejscach, w mieście, w regionie, kraju i poza jego granicami. Twórzmy i rozwijajmy wspólnie to nasze trzecie miejsce, naszą książnicę, z której możemy być dumni – napisał dyrektor Kruczkowski na swoim fanpage.
Damian szczerze gratuluję, uważam, że jesteś odpowiednią osobą na tym stanowisku, rozwijaj nadal naszą miejską bibliotekę i otwieraj ją na mieszkańców!

Źródło: fanpage Damiana Kruczkowskiego / Fot. Tomek Biedziak

Udostępnij na: