Dobra wiadomość dla posiadaczy Mercedesów!

24 października w Modle Królewskiej przy ulicy Bursztynowej 41 otwarto serwis i autosalon Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek, będą tu serwisowane wszystkie auta marki od osobowych, dostawczych po ciężarowe, natomiast sprzedaż obejmie auta ciężarowe.

Odwiedzających klientów powitano iście po królewsku, serwując znakomity catering przygotowany przez Wityng, czekały na nich upominki, a dzieci mogły się zaprzyjaźnić z misiem Mietkiem.

Auto Partner J. i A. Garcarek słynie z dbałości o klienta, ale to co zobaczyłem tu na miejscu to pokazanie, że klient jest tu najważniejszy, przygotowano dla kierowców oczekujących na swoje auta strefę wypoczynku. Kierowca może podczas oczekiwania wziąć prysznic, zrobić pranie, przygotować sobie ciepły posiłek w kuchni, popracować lub odpocząć w komfortowych warunkach. Wygodne fotele, leżaki, w pewnym momencie miałem wątpliwość czy przybyłem do strefy spa czy do salonu samochodowego, klimatyzowane pomieszczenia, rozsuwane okiennice, telewizja, tu można wypocząć po ciężkiej trasie i zebrać siły przed kontynuacją podróży.

Ale właściciele serwisu doskonale wiedzą, że dla ich klientów liczy się każda godzina i nie ma czasu na zbędne przestoje, dlatego ich półki magazynowe uginają się od części zamiennych i płynów eksploatacyjnych. Dokładają wszelkich starań by umówiony klient został obsłużony jak najszybciej i wrócił na trasę nie marnując cennych godzin w oczekiwaniu na dostawę niezbędnych części!

Osoby silnie związane z marką znajdą tu pełne gabloty firmowych gadżetów jak czapeczki, zegarki, latarki czy mini auta.

Przed zbliżającą się zimą warto pomyśleć o wymianie opon, nowe opony i kompletne koła czekają na klientów.

Salon i serwis są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00, a w sobotę od 8.00 do 14.00, czeka tu na Państwa znakomicie przeszkolony i  zawsze uśmiechnięty personel, który zrobi wszystko co w jego mocy, byście Wy i Wasze auto poczuli się po królewsku i chętnie wrócili tu na ponowny serwis lub po zakup kolejnego auta ciężarowego.

W celu umówienia wizyty zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: (63) 363 63 63

Materiał promocyjny

Udostępnij na: