Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim!

„Wieloryb”, „W trójkącie” i „Boscy” – to propozycje na trzy sierpniowe wieczory w ramach cyklu „Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim”. Projekcje odbędą się zawsze o godzinie 21.00 w trzy sobotnie wieczory: 5, 12 i 19 sierpnia.

To już kolejna odsłona wydarzenia, które na stałe wpisało się w letni kalendarz miejskich imprez i zostało dobrze przyjęte dla mieszkańców. To okazja do ciekawego spędzenia wolnego czasu, w otoczeniu nadwarciańskiego krajobrazu.

Cykl Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim rozpocznie 5 sierpnia nagrodzony dwoma Oscarami (dla najlepszego aktora pierwszoplanowego i najlepszą charakteryzację oraz fryzury) amerykański dramat „Wieloryb”. To opowieść uwięzionym w domu, cierpiącym na chorobliwą otyłość nauczycielu (w tej roli Brendan Fraser), który próbuje odbudować dawno utraconą więź ze swoją nastoletnią córką.

Tydzień później, 12 sierpnia zobaczymy komediodramat „W trójkącie”. Ten szwedzko-brytyjsko-niemiecko-francuski film jest historią najbogatszych ludzi świata, którzy spędzają czas na luksusowym jachcie, po jego zatonięciu para celebrytów walczy z innymi pasażerami o przetrwanie na bezludnej wyspie.

Cykl zakończy się 19 sierpnia filmem „Boscy” z udziałem Penelope Cruz, Antonio Banderasa i Oscara Martineza. Jak skończy się historia bogatego biznesmena, który wynajmuje słynnego reżysera aby pomógł mu nakręcić film? Tego dowiedzą się wszyscy, którzy przyjdą obejrzeć komedię.

Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim organizują: Miasto Konin i Koniński Dom Kultury.

Źródło: Urząd Miejski w Koninie

Udostępnij na: